O nas

Działamy na Polskim rynku od 2001 roku, doświadczenie w pustakach szklanych mamy od 1993 roku. Znajomość produktów oferowanych przez nas pozwala udzielić Naszym klientom fachowej porady przy wyborze pustaków szklanych lub innych artykułów, które można zakupić w firmie Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing. Firma Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing proponuje innowacyjne rozwiązania z pustaków szklanych. Okna wykonane z luksferów mogą tworzyć całe moduły wraz z oknami wentylacyjnymi, których jesteśmy wyłącznym importerem. Dzięki nim doświetlenia z pustaków szklanych mogą służyć jako okna.

Jesteśmy wyłącznym importerem luksferów o ognioodporności:
EI 15, EI 30, EI 60.

Nasza oferta to nie tylko pustaki szklane, ale także szkło fusing, umywalki szklane, kabiny prysznicowe, okna wentylacyjne, cegły szklane, podokienniki i oświetlenia LED. Zapraszamy do podstron!

Pracownicy Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing służą pomocą w wyborze poszukiwanego produktu przez Państwa oraz dobrania tak pozostałych akcesoriów do zamontowania luksferów, aby efekt końcowy był taki jak Państwo sobie tego życzycie!

Seves Design

Oferujemy właściwie wszelkie rodzaje artykułów szklanych, ale najbardziej interesują nas pustaki szklane. W La Rochere  pojawiają się coraz nowsze wzory, które nie wychodzą z mody – mamy nadzieję, że pustaki szklane i luksfery La Rochere przypadną Państwu do gustu. Wszystkie pokazane pustaki szklane są do kupienia w sklepie internetowym Luksfer.pl